Par mums

MARKOV GROUP

MARKOV GROUP, ir viena no vadošajām nekustamo īpašumu kompānijām Latvijā, kas nodrošina plaša spektra augstākās kvalitātes pakalpojumus klientiem atbilstoši viņu vēlmēm.

 

Kompāniju MARKOV GROUP dibināja ar mērķi kvalitatīvi apkalpot klientus Baltijas un kūrortreģionos: Turcijā, Bulgārijā, Spānijā, Gruzijā un citos reģionos.

Pateicoties ilggadējai pieredzei nekustamo īpašumu sfērā, uzticamu partneru starpniecībai, MARKOV GROUP nodrošina augstākā līmeņa pakalpojumu kompleksu klientiem jau vairāk nekā 15 gadus.

 

Kompānijas spēja nemitīgi attīstīties, izstrādājot aizvien jaunus pakalpojumu piedāvājumus, nodrošina tās spēju pilnībā apmierināt aktuālo tirgus pieprasījumu. Piedāvājamo pakalpojumu klāsts ietver pakalpojumus, sākot ar konsultāciju sniegšanu telefoniski, vai pēc priekšlaicīgā pieraksta birojā un beidzot ar kvalitatīva profesionālā atbalsta nodrošināšanu visā darījuma procesā un tā kontroli.

 

Gadu laikā uzkrātā pieredze, plaša klientu bāze, klientam individuālā pieeja, augsta līmeņa tehniskā apkope, profesionāla komanda un veiksmīga sadarbība ar partneriem nodrošina MARKOV GROUP iespēju sniegt augstās kvalitātes pakalpojumus Eiropas klientiem, kas saglabā nemainīgu līdera pozīciju visā Latvijā.

 

Visas minētās priekšrocības ļauj MARKOV GROUP sniegt operatīvus augstākā līmeņa pakalpojumus un piedāvāt efektīvus, ekonomiski pārdomātus risinājumus un saņemt vairākas savu un jaunu klientu atsauksmes, rekomendācijas un pateicības.

Mārtiņš Markovs

CEO

markovsmartins@gmail.com
+371 25898888